Založ si blog

Čitatelia si k môjmu poslednému blogu žiadali dôkazy, majú ich mať

Povedal som si, že keď si môj posledný blog (http://adamkemeny.blog.pravda.sk/2013/07/15/kto-este-financuje-politicku-stranu-nova-daniela-lipsica/)  prečíta viac ako 5 000 čitateľov, budem reagovať na ohlasy, ktoré zazneli v rámci debaty. Negatívne ohlasy, ktoré zazneli, sa dajú rozdeliť nasledovne:

 

1. Čitatelia, ktorí neuviedli ani jeden fakt, ani jeden poznatok, ktorý by svedčil o tom, že napísaný článok sa nezakladá na pravdivých skutočnostiach. Ich vyjadrenia sa dajú interpretovať nasledovne – „kopa nezmyslov“. 

 

2. Čitatelia, ktorí spochybňovali pani Máriu, od ktorej som dostal počiatočné informácie. Týmto čitateľom logicky rozumiem, nakoľko je bežnou praxou v sfére tajných služieb, že značné množstvo informácií sa získa nelegálnou cestou. Sú nepoužiteľné pre potreby súdov, preto je ich nevyhnutné legalizovať. A preto si domysleli, že som sa cez vymyslenú Máriu pokúsil informácie „zlegalizovať“. Je zaujímavé, že mnohí pochybovali o Márii, ale nikto z tejto skupiny čitateľov netvrdil, že dané informácie sú nepravdivé.

 

3. No a úplné pobavenie vo mne vyvolal komentár, ktorý znel v duchu, že „ak už SIS začala riešiť Lipšica, tak niekomu naozaj musí poriadne vadiť“.

 

Ak som zabudol ešte na nejaké perličky, ospravedlňujem sa…

 

Začnem od konca.

 

1. To, že SIS „rieši“ Lipšica, ja osobne neverím. To by na úrovni zástupcu riaditeľa služby nemohol „sedieť“ istý človek – Ľ. M. .

 

2. Mária a jej existencia. Sklamem tých, kto spochybňuje jej existenciu. Mária naozaj existuje. V istom období dokonca figurovala vo vedení obce. Ten, kto pochybuje, nech si zavolá na obecný úrad v Smoleniciach a overí túto skutočnosť. Vzhľadom na to, že bola vo vedení obce, mohla a z titulu svojej funkcie MUSELA vedieť o kúpno-predajnej zmluve.

 

3. A teraz poďme k hlavnému – k overeniu vierohodnosti tvrdení v článku.

 

a) Predpokladám, že to, že NIEKTO v strede obce v roku 2005 kúpil pozemky a nehnuteľnosti, netreba overovať. Stačí si zavolať na obecný úrad, napr. pánovi Zamborskému, a spýtať sa ho na tieto skutočnosti.

 

b) K tomu, že nehnuteľnosti kúpila Premier Consulting – nech sa páči – odkaz na moju FB stránku  – sem sa mi to nedalo nahrať…

    https://www.facebook.com/adam.kemeny.16/media_set?set=a.137967783077378.1073741834.100005924702703&type=1

    Nájdete to v albumoch pod názvom Kúpna zmluva medzi Smolenicami a Premier Consulting.

 

c) K môjmu tvrdeniu, že nehnuteľnosti dnes vlastní spoločnosť Kepta, s.r.o. – nech sa páči Vypis z katastra o vlastnictve nehnutelnosti.

 

d) K môjmu tvrdeniu, že pani Mária naozaj písala Lipšicovi o probléme s Premier Consulting – List od Marie Lipsicovi.

 

e) K tvrdeniam ohľadom toho, že majiitelia Premier Consulting sú sponzormi NOVA – http://www.nova.sk/darcovia-2012/.

 

f) Ohľadom toho, ako sa vyvíjala komunikácia medzi obecným úradom Smolenice a Miroslavom Lopatom sa stačí spojiť s pánom Zamborským a ten potvrdí, že Lopata sa roky vyhýbal komunikácii.

 

g) K uvedeným informáciám týkajúcim sa spoločnosti Kepta – viď  VYPIS Z OBCHODNEHO REGISTRA NA SPOLOCNOST KEPTA.

    Na výpise je vidieť, že majiteľom spoločnosti Kepta je ruská spoločnosť PRIZMA.

 

h) Informácie, ktoré som uviedol pri spoločnosti PRIZMA boli čerpané z Vypis z ruskeho obchodneho registra k spoločnosti PRIZMA.

 

i) Informácie, ktoré som uviedol ku konateľke OOO PRIZMA – Vypis z ruskeho registra na RIO Systema.

 

j) Informácie uvedené k majiteľom OOO PRIZMA – http://rus.ruvr.ru/2011/07/12/53102884/

                                                                         http://www.psvps.ru/opinions/eugeny_kogan.htm

                                                                         http://www.point.ru/news/stories/4732

                                                                         http://izvestia.ru/news/319012

                                                                         http://www.rusnano.com/about/press-centre/news/75540

 

k) Informácie uvedené ku kriminálnej činnosti majiteľov OOO PRIZMA – http://chinovnic.ru/novosti/pahari_i_pahany.htm.

 

Čo tu ešte treba dokazovať? Ak je toto konštrukcia na úrovni ZŠ, tak som zvedavý na toho „génia“, ktorý to v debate buď na Pravde alebo na www.vybralisme.sk napísal… Takéto niečo sa nedá vymyslieť, dá sa len prísť na pravdu, pokiaľ sa na ňu prísť chce.

 

Adam Kemény

 

P.S. : Teraz som zaregistroval ďalšiu zaujímavú vec na http://www.lipsic.net/mail-molnar-mecom.html. Tým, kto poznajú fakty, ten článok nič nové nepovie… Na východnom Slovensku je to totiž verejným tajomstvom…

 

 

 

 

       

   

 

 

   

    

 

Pobavme sa na reakciách Lipšica a jeho strany

07.07.2015

Začiatkom júna tohto roka si položil týždenník PLUS 7 dní otázku či „Budú Matoviča zaujímať Lipšicovi igelitkoví darcovia?“. Bol z toho celkom zaujímavý článok, mnohé veci z toho viac »

Ako sa robí z blogera „zločinec“

03.02.2015

Tento článok bude o pokuse o moju diskreditáciu. Predpokladám však, že sa táto téma môže týkať viacerých „nepohodlných“ blogerov. Berte to, čitatelia, ako výstrahu, pokiaľ sa rozhodnete viac »

Má „Posledný križiak“ morálne právo moralizovať? Časť 1

21.01.2015

V tomto článku popíšem časť podnikateľskej praxe Milana Krajniaka („Posledný križiak“), bývalého popredného člena strany NOVA a "pravej ruky" Daniela Lipšica. Všetky fakty sú pomerne viac »

Syria, damask, ghuta

Rusko tvrdí, že sýrske Biele prilby majú úzke väzby na teroristov

20.06.2018 16:29

Približne 3 000 príslušníkov týchto dobrovoľníckych jednotiek zachraňuje v Sýrii ľudí zo zbombardovaných domov a poskytuje prvú pomoc civilistom.

kurz, Söder

Kurz: Vracanie migrantov z Nemecka by sa prejavilo v celej Európe

20.06.2018 16:26

Za príčinu súčasných kontrol na rakúsko-nemeckých, rakúsko-maďarských či rakúsko-talianských hraniciach označil šéf rakúskej vlády azylovú politiku Nemecka v období migračnej krízy v roku 2015.

Podnikateľ. byrokracia, nezamestnanosť, zamestnanie, profesia

Jednosobová s.r.o má byť zamestnávateľom, OĽaNO to považuje za nezmysel

20.06.2018 16:04

Rezort práce navrhuje, aby sa na eseročky, ktoré tvorí len jeden človek, pozeralo ako na klasické firmy, ktoré majú zamestnancov.

euro, peniaze, hotovosť, financie, bankovky

Luxembursko musí od francúzskej Engie vymáhať 120 miliónov eur daní

20.06.2018 15:51

Luxembursko musí od francúzskej energetickej skupiny Engie vymáhať 120 miliónov eur na nezaplatených daniach. Rozhodla o tom v stredu Európska komisia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 286951x
Priemerná čítanosť článkov: 7755x

Autor blogu

Kategórie