Založ si blog

Čitatelia si k môjmu poslednému blogu žiadali dôkazy, majú ich mať

Povedal som si, že keď si môj posledný blog (http://adamkemeny.blog.pravda.sk/2013/07/15/kto-este-financuje-politicku-stranu-nova-daniela-lipsica/)  prečíta viac ako 5 000 čitateľov, budem reagovať na ohlasy, ktoré zazneli v rámci debaty. Negatívne ohlasy, ktoré zazneli, sa dajú rozdeliť nasledovne:

 

1. Čitatelia, ktorí neuviedli ani jeden fakt, ani jeden poznatok, ktorý by svedčil o tom, že napísaný článok sa nezakladá na pravdivých skutočnostiach. Ich vyjadrenia sa dajú interpretovať nasledovne – “kopa nezmyslov”. 

 

2. Čitatelia, ktorí spochybňovali pani Máriu, od ktorej som dostal počiatočné informácie. Týmto čitateľom logicky rozumiem, nakoľko je bežnou praxou v sfére tajných služieb, že značné množstvo informácií sa získa nelegálnou cestou. Sú nepoužiteľné pre potreby súdov, preto je ich nevyhnutné legalizovať. A preto si domysleli, že som sa cez vymyslenú Máriu pokúsil informácie “zlegalizovať”. Je zaujímavé, že mnohí pochybovali o Márii, ale nikto z tejto skupiny čitateľov netvrdil, že dané informácie sú nepravdivé.

 

3. No a úplné pobavenie vo mne vyvolal komentár, ktorý znel v duchu, že “ak už SIS začala riešiť Lipšica, tak niekomu naozaj musí poriadne vadiť”.

 

Ak som zabudol ešte na nejaké perličky, ospravedlňujem sa…

 

Začnem od konca.

 

1. To, že SIS “rieši” Lipšica, ja osobne neverím. To by na úrovni zástupcu riaditeľa služby nemohol “sedieť” istý človek – Ľ. M. .

 

2. Mária a jej existencia. Sklamem tých, kto spochybňuje jej existenciu. Mária naozaj existuje. V istom období dokonca figurovala vo vedení obce. Ten, kto pochybuje, nech si zavolá na obecný úrad v Smoleniciach a overí túto skutočnosť. Vzhľadom na to, že bola vo vedení obce, mohla a z titulu svojej funkcie MUSELA vedieť o kúpno-predajnej zmluve.

 

3. A teraz poďme k hlavnému – k overeniu vierohodnosti tvrdení v článku.

 

a) Predpokladám, že to, že NIEKTO v strede obce v roku 2005 kúpil pozemky a nehnuteľnosti, netreba overovať. Stačí si zavolať na obecný úrad, napr. pánovi Zamborskému, a spýtať sa ho na tieto skutočnosti.

 

b) K tomu, že nehnuteľnosti kúpila Premier Consulting – nech sa páči – odkaz na moju FB stránku  – sem sa mi to nedalo nahrať…

    https://www.facebook.com/adam.kemeny.16/media_set?set=a.137967783077378.1073741834.100005924702703&type=1

    Nájdete to v albumoch pod názvom Kúpna zmluva medzi Smolenicami a Premier Consulting.

 

c) K môjmu tvrdeniu, že nehnuteľnosti dnes vlastní spoločnosť Kepta, s.r.o. – nech sa páči Vypis z katastra o vlastnictve nehnutelnosti.

 

d) K môjmu tvrdeniu, že pani Mária naozaj písala Lipšicovi o probléme s Premier Consulting – List od Marie Lipsicovi.

 

e) K tvrdeniam ohľadom toho, že majiitelia Premier Consulting sú sponzormi NOVA – http://www.nova.sk/darcovia-2012/.

 

f) Ohľadom toho, ako sa vyvíjala komunikácia medzi obecným úradom Smolenice a Miroslavom Lopatom sa stačí spojiť s pánom Zamborským a ten potvrdí, že Lopata sa roky vyhýbal komunikácii.

 

g) K uvedeným informáciám týkajúcim sa spoločnosti Kepta – viď  VYPIS Z OBCHODNEHO REGISTRA NA SPOLOCNOST KEPTA.

    Na výpise je vidieť, že majiteľom spoločnosti Kepta je ruská spoločnosť PRIZMA.

 

h) Informácie, ktoré som uviedol pri spoločnosti PRIZMA boli čerpané z Vypis z ruskeho obchodneho registra k spoločnosti PRIZMA.

 

i) Informácie, ktoré som uviedol ku konateľke OOO PRIZMA – Vypis z ruskeho registra na RIO Systema.

 

j) Informácie uvedené k majiteľom OOO PRIZMA – http://rus.ruvr.ru/2011/07/12/53102884/

                                                                         http://www.psvps.ru/opinions/eugeny_kogan.htm

                                                                         http://www.point.ru/news/stories/4732

                                                                         http://izvestia.ru/news/319012

                                                                         http://www.rusnano.com/about/press-centre/news/75540

 

k) Informácie uvedené ku kriminálnej činnosti majiteľov OOO PRIZMA – http://chinovnic.ru/novosti/pahari_i_pahany.htm.

 

Čo tu ešte treba dokazovať? Ak je toto konštrukcia na úrovni ZŠ, tak som zvedavý na toho “génia”, ktorý to v debate buď na Pravde alebo na www.vybralisme.sk napísal… Takéto niečo sa nedá vymyslieť, dá sa len prísť na pravdu, pokiaľ sa na ňu prísť chce.

 

Adam Kemény

 

P.S. : Teraz som zaregistroval ďalšiu zaujímavú vec na http://www.lipsic.net/mail-molnar-mecom.html. Tým, kto poznajú fakty, ten článok nič nové nepovie… Na východnom Slovensku je to totiž verejným tajomstvom…

 

 

 

 

       

   

 

 

   

    

 

Pobavme sa na reakciách Lipšica a jeho strany

07.07.2015

Začiatkom júna tohto roka si položil týždenník PLUS 7 dní otázku či „Budú Matoviča zaujímať Lipšicovi igelitkoví darcovia?“. Bol z toho celkom zaujímavý článok, mnohé veci z toho viac »

Ako sa robí z blogera “zločinec”

03.02.2015

Tento článok bude o pokuse o moju diskreditáciu. Predpokladám však, že sa táto téma môže týkať viacerých „nepohodlných“ blogerov. Berte to, čitatelia, ako výstrahu, pokiaľ sa rozhodnete viac »

Má “Posledný križiak” morálne právo moralizovať? Časť 1

21.01.2015

V tomto článku popíšem časť podnikateľskej praxe Milana Krajniaka („Posledný križiak“), bývalého popredného člena strany NOVA a "pravej ruky" Daniela Lipšica. Všetky fakty sú pomerne viac »

Borut Pahor

V prvom kole zvíťazil Pahor, podľa všetkého sa uskutoční aj druhé

22.10.2017 21:46

Po zrátaní 95 percent odovzdaných hlasov má v slovinských prezidentských voľbách Borut Pahor 47,3 percenta. Ak bude aj druhé kolo, postúpi doň aj bývalý komik Marjan Šarec.

sobotka česko CSSD

Voľby, aké ešte Česko nezažilo

22.10.2017 20:00

Líder ANO sa nachádza v kurióznej situácii. Dosiahol síce výrazný náskok, ale bude mať problém dohodnúť sa na vzniku vlády.

James Toback

Režiséra a scenáristu Tobacka obvinilo z obťažovania 38 žien

22.10.2017 18:58

Prípad sa v mnohých ohľadoch podobá na dávnejšie medializovanú kauzu Harveyho Weinsteina. Aj Toback všetky obvinenia popiera a dokonca tvrdí, že je "biologicky nemožné", aby to bola pravda.

AfD, Alternatíva pre Nemecko

Demonštranti protestujú proti AfD, podľa AfD útočia na demokraciu

22.10.2017 18:21

Nový nemecký parlament sa zíde prvýkrát už v utorok. Medzi jeho 709 poslancami bude aj 92 zástupcov krajne pravicovej AfD.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 273396x
Priemerná čítanosť článkov: 7389x

Autor blogu

Kategórie